Providing you the best range of natural pyrite tumble stone, jet crystal quartz tumbled stone and zebra tumbled stone with effective & timely delivery.
₹ 20 / Piece Get Latest Price
| Color | Black |
| Size | 4mm |
| Usage/Application | Jewelry |
| Shape | Square |
| Finish | Polished |
| Material | Pyrite Tumble Stone |
Minimum order quantity: 1000 Piece
₹ 30 / Piece Get Latest Price
| Color | White |
| Size | 12mm ( Thickness ) |
| Usage/Application | Jewelry |
| Shape | Oval |
| Material | Jet Crystal Quartz Stone |
| Finish | Polished |
Minimum order quantity: 500 Piece
₹ 20 / Piece Get Latest Price
| Color | Black And White |
| Size | 5mm |
| Usage/Application | Jewelry |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | Zebra Stone |
| Shape | Round |
| Finish | Polished |
Minimum order quantity: 1000 Piece
Imran Khan (CEO)
AA Gems And Jewellery
3899, Kumaro Ka Mohalla, Ramchadr Ji Ki Chokdi
Jaipur - 302002, Rajasthan, India